پاورپوینت فوبی خاص چیست

پاورپوینت فوبی خاص چیست

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد
دسته بندی روان شناسی
بازدید ها 13
فرمت فایل pptx
حجم فایل 1060 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 47

پاورپوینت فوبی خاص چیست

فروشنده فایل

کد کاربری 3845

کاربر

پاورپوینت فوبی خاص چیست

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

فوبیا به مواردی گفته می‌شود که ترس غیرعادی و غیرمنطقی نسبت به اشیا یا موقعیت ها وجود دارد.

واژه فوبیا در مورد دسته ای از علائم به کار می رود که توسط اشیاء یا موقعیت های مشخص پدیدار می شوند.

یک هراس خاص، که قبلا” یک هراس ساده خوانده می شد، ترسی است طولانی و بی منطق که با حضور اشیاء یا موقعیتی مشخص و یا فکر کردن به آنها به وجود می آید که معمولا” به طور واقعی خطر کمی دارد و یا اصلا” خطرناک نیست.

زمانی که فرد در معرض آن شیء و یا موقعیت خاص قرار می گیرد، واکنشی آنی نشان می دهد و موجب اضطراب شدید فرد می شود و باعث می شود وی از آن شیء یا وضعیت به طورکامل دوری کند.

ممکن است اضطرابی که در ارتباط با آن فوبیا و یا نیاز به دوری جستن از آن شیء یا موقعیت است به وضوح با توانایی های عملکردی فرد تداخل پیدا کند.

بزرگسالانی که دچار هراس های خاص هستند متوجه اند که این ترس ، مفرط و غیر منطقی است با این حال نمی توانند کاری برای غلبه بر آن انجام دهند.

می توان گفت بر اساس شیء و یا موقعیتی که در فرد هراس ایجاد می کند، فوبیا های مختلفی وجود دارد که از آن جمله می توان موارد زیر را نام برد:

• فوبیا به حیوانات: مثال های این نوع ترس شامل ترس از سگ، مار، حشرات یا موش می شود. هراس از حیوانات شایع ترین نوع هراس های خاص است.

و …

فهرست مطالب

مقدمه
علائم هراس های خاص چیست؟
این هراس های خاص چقدر شایع هستند؟
چه چیز باعث هراس های خاص می شود؟
چگونه می توان هراس های خاص را تشخیص داد؟
چگونه می توان این هراس های خاص را درمان کرد؟
دورنمای افراد مبتلا به هراس های خاص چیست؟
آیا می توان از ایجاد این هراس های خاص پیشگیری کرد؟
پایان

عنوان : فوبی خاص چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.03 مگابایت

تعداد صفحات : 47

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت فوبی خاص چیست

پاورپوینت فوبی خاص چیست – فروشگاه 98post – فایل ناب

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد …

پاورپوینت فوبی خاص چیست – دانلود تحقیق

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی.

دانلود فوبی خاص چیست – دانلود فایل دانلود پروژه

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی …

پاورپوینت فوبی خاص چیست – دانلود مقاله و دانلود تحقیق

عنوان این مقاله : پاورپوینت فوبی خاص چیست پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد …

پاورپوینت فوبی خاص چیست – دانلود فایل دانلود پروژه

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی …

دانلود فایل کامل پاورپوینت فوبی خاص چیست – بیلبورد فایل

۲۵ تیر ۱۳۹۶ – پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی …

دانلود-پاورپوینت-فوبی-خاص-چیست – فروشگاه فایل 4030

این فروشگاه بزرگترین دایرکتوری فروش فایل در ایران می باشد که بیش از 20000 فایل دانلودی در آن موجود است,

پاورپوینت فوبی خاص چیست – لینک دانلود

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد.

پاورپوینت فوبی خاص چیست

پاورپوینت فوبی خاص چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد.

[PPT]PowerPoint Presentation

فوبیا چیست؟ … نظریات مختلف درباره چگونگی ایجاد فوبی … سوم: ماهیت علایم خاص شما، شدت و میزان تکرارشان، و موقعیتهای برانگیزنده وحشت‌زدگی را ارزیابی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *